نماهای بیشتر

محافظ کولر گازی بهین مدل BE9009 کابل و سه شاخه دار

موجود

320٬000 تومان
یا

بازنگری سریع

محافظ کولر گازی بهین مدل BE9009 کابل و سه شاخه دار

جزییات

محافظ کولر گازی بهین مدل BE9009 کابل و سه شاخه دار

سازگار و مخصوص مناطق گرم و خشک تولید شده و انواع کولر گازی اعم از پنجره ای و اسپلیت را تا ظرفیت 32000 بی تی یو پشتیبانی می کند . این دستگاه تحمل عبور جریان تا 30 آمپر واقعی را دارا می باشد .
ولتاژ ورودی دستگاه به دو صورت قابل اتصال می باشد . نخست از طریق کابل که می توان به کابل برق و یا ترمینال اتصال کرد . سر های کابل بصورت لحیم شده می باشند تا تحمل جریانات بالا را داشته باشد . راه دوم اتصال به این صورت است که اگر پریز برق محل استفاده بصورت سه شاخه باشد با متصل کردن کابل دستگاه به سه شاخه ی مشکی رنگ همراه با دستگاه ، می توان از طریق این سه شاخه ی 30 آمپری ، دستگاه را به پریز سه شاخه متصل کرد .
چراغ های نشان دهنده های ولتاژ (LED) در سمت چپ دستگاه به دستگاه زیبایی خاصی داده و هر لحظه می توان ولتاژ برق شبکه را مشاهده نمود . در وسط و بالای دستگاه دو عدد LED وجود دارد که رنگ سبز نشان دهنده ی حالت عادی کارکرد دستگاه و رنگ قرمز نشان دهنده ی زمان تایمر دستگاه می باشد . تایمر دستگاه در دو حالت در مدار وارد می شود . اول زمانی که دستگاه را روشن می کنیم که 4 دقیقه طول می کشد و دوم زمانی که نوسانی در ولتاژ شبکه شهری پدید آید و دستگاه بطور هوشمند جریان  را قطع و حداقل 4 دقیقه ی بعد با عادی شدن ولتاژ ، جریان را وصل می کند

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: محافظ کولر گازی بهین مدل BE9009 کابل و سه شاخه دار

برچسب‌های محصول

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.